Завтра Луцьком курсуватимуть нові автобуси (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Завтра Луцьком курсуватимуть нові автобуси (Фото)

Нові автобуси.

Фото Луцька міськрада.

Завтра Луцьком курсуватимуть нові автобуси (Фото)

Добратися до роботи буде зручніше

Два екологічні автобуси MAN А21 Lion’s City вже завтра курсуватимуть Луцьком. Працюватимуть на одному із маршрутів, який обслуговує ТОВ ВТП «Санрайз» ЛТД. Це підприємство придбало їх, щоб перевозити лучан.

Про це повідомили в пресслужбі Луцької міської ради.

Автобуси відповідають стандарту Євро-5, оснащені газовими двигунами, з низькою підлогою для зручного користування та пасажиромісткістю 80 місць, в тому числі 42 для сидіння.

Автобуси мають просторий та зручний салон, а також адаптивність для людей з інвалідністю. Є пандус та спеціально облаштовані місця з пасками безпеки.

Міський голова Ігор Поліщук розповів, що автобуси економні, що вигідно перевізнику.

«Богдани», які сьогодні їздять Луцьком, перебувають на межі свого функціонування і, безумовно, що автопарк потребує оновлення. Завтра на рейс вийдуть два нові автобуси. До кінця року очікується ще три таких автобуси. Всього перевізник планує закупити двадцять автобусів та реалізувати цей проєкт повністю за перший квартал наступного року», – сказав міський голова.

 

 

За його словами, десь орієнтовно в березні Луцьком курсуватимуть двадцять комфортних автобусів, які замінятьстарих «Богданів».

До слова, за пасажиромісткістю один такий автобус заміняє два «Богдани».

 

 

 

 

 

Є валідатори

 

 

 

 

 

 

Джерело: Луцька міська рада.