З’явилися поштові марки з героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
З’явилися поштові марки з героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

На поштових марках зображені головні герої анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», що створюється за мотивами класичної драми-феєрії Лесі Українки.

Фото пресслужби «Укрпошти».

З’явилися поштові марки з героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Укрпошта випустила поштові марки з героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

30 листопада представили поштовий випуск марок, присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки, повідомили у пресслужбі «Укрпошти», пише Перший

На поштових марках зображені головні герої анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», що створюється за мотивами класичної драми-феєрії Лесі Українки. Це Мавка, її коханий Лукаш, а також Жабокиць Квусь – магічне лісове створіння.

На поштових марках зображені головні герої анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», що створюється за мотивами класичної драми-феєрії Лесі Українки.

«Укрпошта через філателію продовжує популяризувати вітчизняні мультфільми. Раніше ми випустили знаки поштової оплати з героями «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». А результатом нинішньої співпраці з FILM.UA Group стали марки з героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня».

Ми знову і знову говоримо, що поштові марки – це сучасно. І вони можуть бути цікаві дітям завдяки таким яскравим і сучасним випускам. Упевнений, що ці марки стануть окрасою колекцій не тільки філателістів України, а й поціновувачів марок з інших країн», – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Колекційний набір включає поштову марку, конверт «Перший день» і поштову картку. На конверті Мавка представлена в зимовому образі з Рисеням на руках, а в центрі композиції чарівна Верба – Серце Лісу.

Штемпель спецпогашення виконаний у вигляді магічної руни Мавки, що символізує єдність чотирьох стихій.

«Наша команда пишається, що Мавка та герої її світу з'являться в ексклюзивному національному проєкті від Укрпошти, який приурочено до ювілею Лесі Українки. І ми раді долучитися святкування цієї визначної події та поширювати геніальні образи письменниці як нашою країною, так і всім світом», – підкреслює креативна продюсерка проєкту «Мавка. Лісова пісня» Анна Єлісєєва. 

Поштову марку «Мавка. Лісова пісня», яка надрукована на самоклейкому папері, з 30 листопада можна придбати у відділеннях Укрпошти, у поштовому мінімаркеті, а також у FILM.UA Store.

Тираж марок – 100 тисяч примірників, їх номінал – V (еквівалент 9 грн), що відповідає тарифу на відправку простої письмової кореспонденції вагою до 50 г по Україні.