Бандити регулярно вчиняють напади на рейсові автобуси «Київ-Чернігів» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
Бандити регулярно вчиняють напади на рейсові автобуси «Київ-Чернігів»

Сказитися можна!

Фото компанії "Autolux".

Бандити регулярно вчиняють напади на рейсові автобуси «Київ-Чернігів»

Не допомагає навіть супровід поліції

Оператор міжміських пасажирських автобусних перевезень компанія «Autolux» заявляє про постійні напади на її рейсові автобуси.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на пресслужбу компанії.

«28 листопада о 00.10 біля ст. метро «Лісова» у Києві невідомі особи розбили лобове скло в автобусі, що прямував до Чернігова. Водій та 2 пасажири не постраждали. В момент інциденту у салоні автобусу знаходилися два співробітники поліції, наздогнати нападників їм не вдалося. На місце був викликаний новий наряд поліції», - повідомляє.

В момент інциденту у салоні автобусу знаходилися два співробітники поліції, наздогнати нападників їм не вдалося.

Деталі: Того ж дня о 19:00 на Київщині двоє невідомих вибігли з засідки та почали жбурляти важкі предмети в лобове скло рейсового автобуса сполученням Чернігів-Київ. Зазначається, що в момент нападу в автобусі було 10 пасажирів, водій та 2 представники поліції. Затримати нападників також не вдалося.

У компанії пояснили, що поліцейський супровід їм надали через регулярні напади на рейсові автобуси сполученням Чернігів-Київ-Чернігів, але винних досі не знайшли, а напади тривають.

«Autolux» пов’язує напади з діяльністю нелегальних перевізників.

У компанії додали, що звернулися до Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України та до мера Чернігова Владислава Атрошенка з вимогою терміново створити робочу групу для вирішення «проблеми нелегальних перевезень та подолання бандитизму у Київський та Чернігівській областях», а також забезпечити захист офіційних перевізників.

В «Autoluxі» наголосили, що вони є офіційним пасажирським перевізником, який має усі необхідні дозволи і сплачує податки.

Рейсові автобуси сполученням Київ-Чернігів почали курсувати з 9 вересня.