У люту заметіль чотирилапий гід вивів волинян аж на Говерлу (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.90
У люту заметіль чотирилапий гід вивів волинян аж на Говерлу (Фото)

Місцевий пес дорогу знає.

Фото: Олексій КУШНЄР.

У люту заметіль чотирилапий гід вивів волинян аж на Говерлу (Фото)

Лучанин Олексій Кушнєр активіст Євромайдану, доброволець АТО. Повернувшись з війни став провідником в організації «Nomad», що водить в гори учасників АТО в рамках психологічної реабілітації. Часто ділиться «гірськими» історіями зі своїх походів у мережі Фейсбук. Учора наш земляк здійснив чергове сходження на Говерлу.

«Погода вчора в Карпатах бажала кращого тому, щоб зайвий раз не ризикувати, ми були змушені найняти місцевого гіда.

Він крутий, раджу якщо що. Є тільки один мінус - йому треба платити найціннішим, що є з собою - бутербродами.

Він крутий, раджу якщо що. Є тільки один мінус - йому треба платити найціннішим, що є з собою - бутербродами.

І так, навіть пес був на Говерлі, а багато хто з вас - ні», – дипломатично стимулює інших до здійснення вилазки в гори Олексій Кушнєр.

Активісти виставиили у соцмережі фото учасників сходження та зазначив, що  це не просто люди, які в не дуже сприятливу погоду піднялись на вершину. «Насправді ці люди ветерани та волонтери, які за ці роки не один пуд солі з'їли. Після повернення додому кожен з нас стикається з купою проблем і як деколи хочеться побути у колі «своїх», відчути нові емоції та здолати нові випробування, показати що є ще «порох в порохівницях - ось для цього є ми, ті хто любить гори і любить їх дарувати.

Вчора наша команда здійснила не простий підйом - місцями було важко, холодно, було величезне бажання зупинитись та припинити це і повернутись у теплу колибу. Але ж ні! Ми зробили це, ми це зробили це разом!» – пишуть на сторінці Горотерапія у фейсбуці.