У Луцьку покажуть унікальну виставку про домашнє насильство - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У Луцьку покажуть унікальну виставку про домашнє насильство

Річ у тім...

Фото поліції Волині.

У Луцьку покажуть унікальну виставку про домашнє насильство

Відкриття виставки «Річ у тім…» відбудеться у Просторі ідей факультету історії, політології та національної безпеки ВНУ імені Лесі Українки 3 грудня о 14:00 годині

25 листопада у рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства», яка щорічно триває із 25 листопада по 10 грудня включно, за ініціативи МВС під патронатом Офісу Віце-прем’єр міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції України виставка «Річ у тім…» відкрилась на Михайлівській площі у Києві.  Така виставка завітала і у Луцьк.

На ній будуть представлені предмети, які мали місце в реальних подіях, пов’язаних із домашнім насильством, згідно з інформацією, наданою Національною поліцією України (всі імена і деякі деталі змінено). В Україні правоохоронці цього року зареєстрували за 9 місяців 158 тисяч заяв і повідомлень щодо домашнього насильства. 

На виставці будуть представлені предмети, які мали місце в реальних подіях, пов’язаних із домашнім насильством.

 

Відповідно до розрахунків Інституту демографії і соціальних досліджень на замовлення Фонду народонаселення ООН, щорічно понад 1 млн українок стикається із фізичною та сексуальною агресією в сім’ї. І більшість із них мовчить. Але жертвами домашнього насильства можуть бути і діти, і люди похилого віку, і чоловіки, і інші родичі. 

 

 

Організатори заходу: представниця Управління дотримання прав людини, поліцейська Наталія Бартошук, завідувач кафедри політології, управління та державної безпеки ВНУ імені Лесі Українки Оксана Ярош, ГУНП у Волинській області, МВС України. 

 

Джерело: Поліція Волинської області.