Чи зупинять транспорт в Україні, якщо оголосять локдаун - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Чи зупинять транспорт в Україні, якщо оголосять локдаун

Чи курсуватимуть автобуси.

Фото 24 канал.

Чи зупинять транспорт в Україні, якщо оголосять локдаун

Міністерство наполягатиме на роботі транспорту

Під час консультацій щодо 

Введення локдауну в Україні: що сьогодні вирішили на Банковій і які можливі дати
введення жорсткішого карантину питання закриття транспорту не піднімається. 

Про це в ефірі Сніданку з 1+1 розповів міністр інфраструктури  Владислав Криклій, повідомляє ТСН.

«Навіть ті країни, які вводили деякі обмеження щодо функціонування різних галузей транспорт залишається працювати. Це артерія в першу чергу для економіки. Інакше важко діову активність підтримувати. Я наполягатиму, щоб транспорт залишався робочим», - сказав міністр.

 Не планують обмежувати будь-який транспорт: міські, внутрішньообласні, міжміські перевезення та залізниця будуть працювати. Внутрішні перельоти скасовувати не будуть, що стосується міжнародного авіасполучення, то варто брати до уваги ситуацію в іншій країні.

За його словами, не планується обмежувати будь-який транспорт: міські, внутрішньообласні, міжміські перевезення та залізниця будуть працювати. Внутрішні перельоти скасовувати не будуть, що стосується міжнародного авіасполучення, то варто брати до уваги ситуацію в іншій країні.

«Окремі випадки можливі, але вони не розглядалися. Тривають консультації щодо введення більш жорсткого карантину, але фінальних дат немає», - наголосив очільник міністерства інфраструктури. 

На запитання, хто матиме права користуватися транспортом, міністр сказав: «Ви пам'ятаєте, як обмежувалося (транспорт - Ред.) на початку, коли критична інфраструктура працювала. Виходити треба із раціонального підходу. Умовно, якщо не треба їхати на роботу, бо карантин, чи до торгового центру,бо він закритий, то і навантаження на транспорт менше. Тому люди пересуватимуться переважно із бізнес-потреб».  

Джерело: ТСН