Волинський поліцейський став володарем «чорного пояса» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Волинський поліцейський став володарем «чорного пояса»

Тарас працює в ГУНП у Волинській області.

Фото: Нацполіція у Волинській області.

Волинський поліцейський став володарем «чорного пояса»

27 листопада під час кваліфікаційного семінару та іспиту з атестаційних вимог на вищі учнівські (КЮ) та майстерські ступені (ДАНи) з рукопашного бою волинський поліцейський Тарас Стефановський успішно виконав нормативи та став володарем «чорного пояса» (майстерський ступінь І ДАНу)

Про це повідомляє Нацполіція у Волинській області.

Тарас працює в ГУНП у Волинській області. А у вільний від служби час приділяє посилену увагу спорту та фізичним навантаженням, є тренером місцевого спортивного клубу.

Тарас працює в ГУНП у Волинській області.

Складні атестаційні вимоги з рукопашного бою не дають великого розростання кількості майстрів «чорного поясу» в областях. Адже технічні вимоги до кандидатів передбачають наявність в учасників атестації гарної фізичної підготовки, вміння виконання складної акробатики (в комбінаціях та зі зброєю), володіння високим арсеналом ударної та кидкової техніки, різних важелів, больових та задушливих прийомів. Кульмінацією іспиту є необхідність проведення поєдинків із кількома супротивниками одночасно, в тому числі, зі зброєю та із різних незручних для себе положень з урахуванням фактору несподіваності. Після цього кожен кандидат повинен провести без пауз на відпочинок від шести до десяти двобоїв (залежно від рівня складності) тривалістю 2 хвилини кожен із різними суперниками підряд.

Цього разу чотирьом представникам «рукопашної спільноти» міста Луцька, у тому числі, нашому Тарасові Стефановському, вдалося подолати усі труднощі, пов’язані із підготовкою та проходженням кваліфікаційного іспиту.