Розібрали частину фасаду будинку: французькі рятувальники евакуювали з квартири 300-кілограмового чоловіка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Розібрали частину фасаду будинку: французькі рятувальники евакуювали з квартири 300-кілограмового чоловіка

Щоб допомогти чоловікові, рятувальники розібрали частину стіни.

Фото ТСН.

Розібрали частину фасаду будинку: французькі рятувальники евакуювали з квартири 300-кілограмового чоловіка

53-річний чоловік не вставав з підлоги майже рік

У Франції пів сотні надзвичайників з краном евакуювали з квартири 300-кілограмового чоловіка. Про це повідомляє  ТСН. Рятувальну операцію організували, аби звільнити з квартири мешканця міста Перпіньян. Влада вдалася до крайніх заходів. Зокрема, рятувальники розібрали частину фасаду будинку та перемістили пацієнта до спеціального медичного контейнера.

53-річний чоловік не вставав з підлоги майже рік, коли впав з ліжка.

До слова, 53-річний чоловік не вставав з підлоги майже рік, коли впав з ліжка. Спроба евакуювати його минулоріч завершилася невдачею: пацієнт відмовився залишити квартиру, бо боявся її втратити. Вага француза становить від 200 до 300 кілограмів. Медики сподіваються допомогти йому схуднути.

ДО РЕЧІ

Кожен одинадцятий на планеті - товстун. За даними ООН, 670 мільйонів людей у світі страждають на ожиріння. Проблема не лише у складках на животі. Ожиріння є однією з головних причин передчасної смерті у всьому світі.