Покарали жінку, яка хотіла купити чуже немовля - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
Покарали жінку, яка хотіла купити чуже немовля

Резонанс.

Фото ілюстративне.

Покарали жінку, яка хотіла купити чуже немовля

Хмельницький суд призначив покарання жінці

Незаконна схема  «усиновлення» була організована в стінах хмельницького медзакладу.

25-річна Оксана завагітніла, коли була на заробітках. Робити аборт було пізно. Тож вирішила народжувати в Україні. Жінка познайомилася з Аліною, котра кілька років безрезультатно лікувалася від безпліддя. Та сказала: «Народжуй, а я всиновлю твою дитину».

Під час вагітності за Оксаною спостерігав лікар приватної клініки, а щоб уникнути складної процедури всиновлення, запропонував народжувати за підробленими документами.

Під час вагітності за Оксаною спостерігав лікар приватної клініки, а щоб уникнути складної процедури всиновлення, запропонував народжувати за підробленими документами.  Вона так і зробила. Новонароджену дитину відразу ж віддала Аліні.

 

 

Тож Хмельницький міськрайонний суд  покарав Оксану за ч. 3 ст.15 (замах на вчинення злочину), ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми).Винною визнали і Аліну. Їй інкримінують вчинення злочину за рядом статей і призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна та двох штрафів у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Водночас на підставі ст.75 КК України жінку звільнили від відбуття покарання з іспитовим строком на з роки. Тривають судові засідання стосовно заступника головного лікаря хмельницького медзакладу, де народжувала Оксана.