Померла відома акторка (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Померла відома акторка (Фото)

Світла пам'ять!

Фото Pixabay.

Померла відома акторка (Фото)

Прощання із зіркою радянського художнього фільму «Весна на Зарічній вулиці» відбудеться в п’ятницю, 4 грудня

86-річна російська акторка Ніна Іванова померла 1 грудня. Причиною смерті зірки стала тривала хвороба. Деталей недуги не уточнюють.

Про смерть Ніни Іванової повідомили на сайті Спілки кінематографістів Росії, повідомляє 24 канал.

На 87-му році після тривалої хвороби пішла з життя чудова актриса кіно, режисерка Ніна Георгіївна Іванова.

Актриса померла 1 грудня 2020 року після хвороби, від якої лікувалась останні роки життя.

«На 87-му році після тривалої хвороби пішла з життя чудова актриса кіно, режисерка Ніна Георгіївна Іванова. Ніна Георгіївна назавжди залишиться в нашій пам’яті інтелігентною, талановитою актрисою, втіленням жіночої краси, сердечності і чарівності», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Померла актриса з серіалу «Багаті теж плачуть».

Прощання з зіркою радянського художнього фільму «Весна на Зарічній вулиці» відбудеться в п’ятницю, 4 грудня, в прощальному залі моргу 59 лікарні в місті Москва.

Що відомо про Ніну Іванову

Свою першу роль в кіно Ніна Іванова отримала у віці десяти років. Вона зіграла у фільмі Віктора Ейсимонта «Жила-була дівчинка». Саме цей фільм поклав початок її акторській кар’єрі. Згодом вона з’явилась у головній ролі в стрічці «Весна на Зарічній вулиці», в якій зіграла Тетяну Сергіївну. Ця робота зробила її знаменитою.

Ніна Іванова грала у фільмах «Киянка», «Любов’ю треба дорожити», «Сіра хвороба», «Ще можна встигнути», «Ти не сирота». Вона спробувала себе в ролі режисерки, знявши кілька сюжетів журналу «Єралаш».