Курси НБУ $ 41.85 € 49.06
На Черкащині підозрюваного у вбивстві журналіста випустили під домашній арешт

Здуріти можна!

Фото REUTERS.

На Черкащині підозрюваного у вбивстві журналіста випустили під домашній арешт

Злочин було скоєно понад шість років тому...

Городищенський районний суд Черкаської області відпустив під домашній арешт Володимира Воронкова, обвинуваченого у вбивстві журналіста Василя Сергієнка.

Про це у Facebook повідомляє Адвокатська дорадча група, інформує УНІАН.

«Воронкова - обвинуваченого у вбивстві Василя Сергієнка - Городищенський суд випустив під домашній арешт», - йдеться в повідомленні.

Воронкова - обвинуваченого у вбивстві Василя Сергієнка - Городищенський суд випустив під домашній арешт.

4 квітня 2014 року у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області, згідно з даними слідства, за вказівкою жителя Києва дві групи чоловіків викрали та в подальшому вбили журналіста Сергієнка, а його тіло закопали в лісі.

В організації викрадення, катуванні та вбивстві Сергієнка обвинувачують Вадима Мельника, Володимира Воронкова, Віктора Горбенка, Валентина Завражина, Максима Русіна і Романа Недибалюка, яких затримали впродовж 2015-2017 років. Суд у справі про вбивство журналіста досі триває.

У липні 2018 року Печерський райсуд Києва відхилив клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Завражина, який раніше вийшов з СІЗО під заставу.

У червні 2019 року Городищенський райсуд Черкаської області відпустив під домашній арешт Горбенка та Недибалюка.

23 серпня суд відпустив із СІЗО під домашній арешт Мельника. 14 листопада Кропивницький апеляційний суд задовольнив апеляцію прокурора і повернув його під варту. 9 січня 2020 року суд відпустив Мельника під домашній арешт.

Telegram Channel