Порошенко: наша вимога до Зеленського – негайно звільніть Татарова - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Порошенко: наша вимога до Зеленського – негайно звільніть Татарова

Петро Порошенко закликав Володимира Зеленського не ставати на захист корупціонера Татарова.

Фото ЄС.

Порошенко: наша вимога до Зеленського – негайно звільніть Татарова

Президент Зеленський негайно має звільнити зі свого Офісу Олега Татарова і припинити його покривати. Про це п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив у Рівному під час зустрічі з новообраними депутатами міської та обласної рад

«Зеленський став на захист корупціонера. Саме Зеленський дав йому високу посаду. Саме Зеленський зобов’язав його – «праву руку» Януковича і Портнова – контролювати правоохоронні і судові органи. Людина, яка має контролювати, попалася на хабарі. І причому це не просто якісь записи. Це прямі свідчення в рамках спеціальної процедури. Хабар, який дали експерту, який формував фальшивий висновок. Експерта вже заарештовано, суд обрав йому відповідний запобіжний захід. Із Зеленського – «як з гуся вода», – зауважує Петро Порошенко.

Те, що Зеленський став за нього горою, робить Зеленського співучасником.

«Те, що Зеленський став за нього горою, робить Зеленського співучасником. Це має руйнівні наслідки. Більше того – тиснуть і розправляються з тими, хто виводить Татарова на чисту воду. Вчора від справи Татарова відсторонили чотирьох прокурорів, які йому висунули звинувачення. Прокурори висунули звинувачення заступнику глави Офісу президента – і їх тут же відсторонюють. Злили Татарову всю інформацію про зміст кримінальної справи, про дії, які мали провести детективи НАБУ», – зазначає п’ятий Президент.

«Наша вимога до Зеленського – негайно звільніть Татарова. Дайте можливість детективам НАБУ розслідувати і притягнути до відповідальності людину, яка обґрунтовано підозрюється у скоєнні тяжкого злочину. Інакше Зеленський є співучасником цього злочину. Ілюзія, яка існує у суспільстві і яку владна пропаганда старанно підтримує, що він «позасистемний, далекий від політичних інтриг, але чесний». От на сьогоднішній день яскраво демонструється – це брехня. Він повністю за це відповідає», – наголошує Порошенко.

Джерело: ЄС.