Через порив на трубопроводі у Луцьку низка будинків залишиться без тепла - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Через порив на трубопроводі у Луцьку низка будинків залишиться без тепла

Холодні батареї.

Фото ілюстративне.

Через порив на трубопроводі у Луцьку низка будинків залишиться без тепла

Знову тріскають труби

Завершилися роботи з ліквідації внутрішньобудинкового пориву на трубопроводі рушникосушника однієї з квартир житлового будинку на вулиці Сенаторки Левчанівської, 2 у зв’язку з чим тимчасово припинили надання послуги з централізованого опалення для будинків на вулиці Сенаторки Левчанівської, 2, 5 та на вулиці Лесі Українки, 23.

Нині працівники ДКП «Луцьктепло» здійснють роботи з наповнення мереж, після чого послугу з централізованого теплопостачання буде відновлено для всіх споживачів котельні на вул. Лесі Українки, 20, – повідомили в пресслужбі підприємства.

Впродовж дня на період виконання робіт із заміни ділянки трубопроводу припинено надання послуги з централізованого опалення для житлових будинків на вул. Даньшина, 1, 16, вул. Потебні, 52-а, 52-в, 58, 58-а, вул. Гнідавська, 40, вул. Черняховського, 1. Послугу буде відновлено сьогодні до кінця дня.

Через витік на мережах гарячого водопостачання вул. Софії Ковалевської тимчасово припинено надання послуги для житлових будинків на вул. Софії Ковалевської, 52, вул. Верещагіна, 5, вул. Космонавтів, 4 а також для ДНЗ №38 (вул. Софії Ковалевської, 53) і ДНЗ №24 (вул. Богомольця, 2). Послугу з постачання гарячої води буде відновлено після завершення робіт. 

 

 

Впродовж дня на період виконання робіт із заміни ділянок трубопроводів централізованого опалення в межах відновлення благоустрою прибудинкової території на просп. Відродження, 9 тимчасово припинено послугу для мешканців будинків на вул. Захарова, 12, 14. Послугу з централізованого опалення буде відновлено сьогодні до кінця дня. Цим завершуються роботи із заміни ділянок трубопроводів гарячого водопостачання і централізованого опалення в межах відновлення благоустрою на просп. Відродження, 9.

Через витік на мережах гарячого водопостачання вул. Софії Ковалевської тимчасово припинено надання послуги для житлових будинків на вул. Софії Ковалевської, 52, вул. Верещагіна, 5, вул. Космонавтів, 4 а також для ДНЗ №38 (вул. Софії Ковалевської, 53) і ДНЗ №24 (вул. Богомольця, 2). Послугу з постачання гарячої води буде відновлено після завершення робіт. За необхідності завтра, 5 грудня, для працівників, зайнятих на ліквідації витоку буде організовано додатковий робочий день.

 

Джерело: ДКП "Луцьктепло".