В Україні галопуючими темпами зростають ціни на лимони - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.90
В Україні галопуючими темпами зростають ціни на лимони

Немає слів...

Фото УНІАН.

В Україні галопуючими темпами зростають ціни на лимони

Подекуди вартість цих цитрусових уже сягає 50 грн/кг

На українському ринку зафіксовано зростання цін на лимони. На сьогодні лимони на українському ринку пропонуються до продажу по 30-50 грн/кг ($1,06-1,77/кг), що в середньому на 22% дорожче, ніж в кінці минулого робочого тижня.

Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit, інформує УНІАН.

Незаперечним лідером за обсягами поставок лимонів в Україну традиційно виступає Туреччина, яка дещо скоротила поставки даних цитрусових, що в результаті й призвело до чергового зростання цін в даному сегменті.

Як пише видання, на цей момент незаперечним лідером за обсягами поставок лимонів в Україну традиційно виступає Туреччина, яка дещо скоротила поставки даних цитрусових, що в результаті й призвело до чергового зростання цін в даному сегменті.

Подорожчання лимонів галузеві експерти, в першу чергу пов'язують з підвищеним інтересом оптових компаній і роздрібних мереж. При цьому закупівельна ціна на дані цитрусові на зовнішньому ринку також зросла, що теж сприяло подорожчанню лимона на українському ринку.

Варто відзначити, що на сьогодні лимони в Україні в середньому коштують на 25% дорожче, ніж на початку грудня 2019 року. Разом з тим таку цінову різницю в порівнянні з минулим роком галузеві експерти пов'язують зі значною девальвацією гривні щодо долара і євро.