64-літній чоловік приїхав на Рівненщину на велосипеді зі Швейцарії і поділився секретом доброго здоров'я - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
64-літній чоловік приїхав на Рівненщину на велосипеді зі Швейцарії і поділився секретом доброго здоров'я

Лео вірить у Бога і посутньо є монахом, хоча й живе у миру.

Фото radiotrek.rv.ua.

64-літній чоловік приїхав на Рівненщину на велосипеді зі Швейцарії і поділився секретом доброго здоров'я

У п’ятницю 4 грудня 2020 року місто Сарни відвідав самотній мандрівник Leo Villiger (Лео Віллігер) – паломник зі Швейцарії

Іноземець в жовтні виїхав на велосипеді з рідного міста Fruthwilen (Фрутвілен).

Про це розповів сарненський настоятель костелу Валерій Дубина, який приймав у себе швейцарця. «Рівне вечірнє» наводить такі слова велосипедного прочанина:

– Я живу недалеко від кордону з Німеччиною в кантоні Thurgau (Тургау) у Швейцарії, мені 64 роки, передає РадіоТРЕК.

Я ніколи не одружувався, протягом восьми місяців я займаюсь типовою сільськогосподарською роботою – чорницею, вишнею, ожиною, малиною – це моя робота влітку, тоді як взимку я подорожую по всьому світу на велосипеді.

18 жовтня я виїхав з дому через Баварію (Баварський ліс), Франконію, Саксонію (Дрезден), Згожелець, відвідав Вроцлав, Ченстохову, Краків, Заверці, Люблін, Хелм, Ковель, Манєвичі і сьогодні Сарни.

Щороку, відколи померла моя мама, а це вже минуло 18 років, отже з 2002 року я в дорозі кожного року по чотири місяці.

Про секрети свого напрочуд активного способу життя:

–  Я ніколи не одружувався, протягом восьми місяців я займаюсь типовою сільськогосподарською роботою – чорницею, вишнею, ожиною, малиною – це моя робота влітку, тоді як взимку я подорожую по всьому світу на велосипеді: п’ять разів був в Африці, чотири рази в Азії чотири рази в Америці та двічі в Австралії та Океанії. Це досить довгий шлях від Європи».

Нагадаємо, волинський рибалка похвалився впійманим на Стирі рибищем-судачищем.

Каже, що COVID-19 його не страшить:

– Мене не лякає коронавірус. Я постійно в хорошій формі, завдяки тому, що я багато рухаюся, їзджу на велосипеді.

 За останні 18 років я проїхав понад 100 000 км, проводячи час у довгих подорожах по всьому світу. На жаль, я не встигаю подорожувати Швейцарією, мені доводиться там займатися плодівництвом, інакше не мав би грошей на подорожі.

– У мене невелике фермерське господарство, наступного року я виходжу на пенсію, і буду у фінансовому плані стояти краще.

Наразі через обмеження я не отримав візу, а мав амбіційний план поїхати до Шанхаю та Бангкока. Плани змінилися – я поїхав через Німеччину до Польщі, а потім в Україну.

Католицька Церква є надзвичайно важливою для мене («ungeheuer wichtig»), євхаристія та молитва.