Поліщук розповів, коли продовжать переносити Старий ринок у Луцьку (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Поліщук розповів, коли продовжать переносити Старий ринок у Луцьку (Відео)

Старий базар.

Фото 12 каналу.

Поліщук розповів, коли продовжать переносити Старий ринок у Луцьку (Відео)

Мова про праву частину базару

Частину Старого ринку реконструюватимуть або наступного року, або через рік. Усе залежить від рішення суду. Нині процес зупинився через розгляд справи у суді.

Про це в ефірі програми «Актуально» на 12 каналі розповів Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«У нас зі Старим ринком довго історія. Якщо ми говоримо за праву частину ринку, то ми виграли судову справу у Господарському суді Волинської області. В апеляційному суді теж рішення було на користь міської ради, та потім суд відправив справу на повторний розгляд. Я, як колишній юрист, певен, що перемога буде за нами. Як тільки буде рішення суду, то ми будемо працювати над перенесенням ринку», – зазначив Ігор Поліщук.

Як дія договору закінчиться, то Луцькрада продовжить переносити ринок.

Якщо рішення суду буде не на користь Луцької міської ради, то договір оренди буде продовжений на незначний період часу, до 1 року. Як дія договору закінчиться, то Луцькрада продовжить переносити ринок.

Ігор Поліщук додав, що рішення суду має бути відоме до кінця цього року. Якщо воно буде позитивним, то роботи розпочнуться вже у 2021.

Детальніше –  в сюжеті:

 

Джерело: 12 канал