Злодія-рецидивіста з Криму судитимуть за злочин на Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Злодія-рецидивіста з Криму судитимуть за злочин на Волині

Його очікує покарання у виді позбавлення волі на строк до шести років.

Фото pixabay.com.

Злодія-рецидивіста з Криму судитимуть за злочин на Волині

Разом зі спільницею обікрав оселю на Ковельщині

Поліція затримала уродженця Автономної Республіки Крим, громадянина України, який тільки півроку тому звільнився з місця позбавлення волі, де відбував покарання за крадіжки. Про це інформує kovel.media.

Днями йому було повідомлено про підозру у вчиненні спільно із жінкою нового злочину – крадіжки на Ковельщині чужого майна на суму 9526,63 грн, яка пов’язана з проникненням у житло.

Слідчий Ковельського відділу поліції повідомив суд, що підозрюваний фактично проживає останнім часом в селі Радошинка Камінь-Каширського району в будинку, яким користувалися і надалі користуються за потреби різні особи, деякі з них вже затримані за підозрою у вчиненні злочинів, інші вбиті. За його словами, затриманий крадій не має документів та ухиляється від слідства, вигадуючи різні версії.

У судовому засіданні підозрюваний визнав факт участі у проникненні до приватного помешкання, однак вважає, що речі належать жінці, з якою він вчиняв злочин. А свою поведінку щодо неявки до слідчого спочатку пояснив відсутністю коштів для доїзду, а згодом побоюваннями щодо затримання. Злочин, у вчиненні якого його підозрюють, є тяжким. За це передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до шести років.

Ковельський міськрайонний суд задовольнив клопотання слідчого і обрав щодо чоловіка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці.

Ковельський міськрайонний суд задовольнив клопотання слідчого і обрав щодо чоловіка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці, при цьому визначив для нього розмір застави у сумі 42 040 гривен.