Ув'язнені з Рівненщини моніторили соцмережі й оббирали жертв - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Ув'язнені з Рівненщини моніторили соцмережі й оббирали жертв

Підозрювані не лінувалися вивчати і групувати повідомлення, якими люди діляться в соцмережах.

Фото pixabay.com.

Ув'язнені з Рівненщини моніторили соцмережі й оббирали жертв

Діяли групою

Правоохоронці з Рівненського району викрили групу шахраїв, яка складалась із двох чоловіків та жінки, яких підозрюють у виманюванні грошей. Про це інформує рівненське інтернет-видання Горинь. інфо.

Відповідно до версії слідства, підозрювані представлялись банківськими співробітниками  виманювали в потерпілих кошти під приводом повернення втрачених документів, зазначають у пресслужбі поліції.

 Підозрювані представлялись банківськими співробітниками  виманювали в потерпілих кошти під приводом повернення втрачених документів.

Спеціалістка відділу комунікації поліції Світлана Карачун зазначає: «39-річний та 28-річний ув’язнені у Городищенській колонії за особливо тяжкі злочини. Разом зі спільницею, 27-річною львів’янкою, вони вчиняли незаконні фінансові операції з допомогою електронно-обчислювальної техніки».

Підозрювані моніторили в мережі інтернет особисту інформацію та використовували її проти своїх жертв.

4 грудня працівники поліції провели обшуки в підозрюваних в колонії та їхньої співучасниці. У ході обшуків були вилучені – чорнові записи контактів, мобільні телефони, сім-картки та інші речові докази, які група використовувала у своїй діяльності.