Представлявся банкіром: перебуваючи у в’язниці, засуджений ошукав десятки людей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Представлявся банкіром: перебуваючи у в’язниці, засуджений ошукав десятки людей

Дзвінок з в’язниці.

Фото ілюстративне.

Представлявся банкіром: перебуваючи у в’язниці, засуджений ошукав десятки людей

Із допомогою продуманої схеми видурював гроші

Вінницькі поліцейські викрили зловмисника, який відбував покарання у тюрмі і водночас успішно реалізовував шахрайську схему. З допомогою кількох телефонів і sms-карток видурював гроші у жителів різних регіонів України.

Про це пише Вінницька хвиля.

Так, зателефонував до мешканки  Запоріжжя, назвався працівником банку і попросив підтвердити переказ коштів на 1600 гривень. Коли та відмовилася, запропонував скасувати платіж. Для цього жертва повинна була зняти зазначену суму з рахунку і через банкомат поповнити вказаний  мобільний номер.Жінка виконала вказівки «банкіра» – і залишилася без грошей.

 Назвався працівником банку і попросив підтвердити переказ коштів на 1600 гривень. Коли та відмовилася, запропонував скасувати платіж.


Шахраєм виявився 33-річний мешканець Вінниччини, який відбував покарання у виправній колонії. Факт ошуканства доведено. Тож зловмисника судитимуть за ч.3 ст. 190 КК України. Санкція передбачає до 8 років позбавлення волі.

 

Джерело: Вінницька хвля