МОЗ склало графіки майбутньої вакцинації від COVID-19: хто отримає щеплення у першу чергу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
МОЗ склало графіки майбутньої вакцинації від COVID-19: хто отримає щеплення у першу чергу

Україна має отримати вакцину в першому півріччі 2021 році.

Фото med-practic.

МОЗ склало графіки майбутньої вакцинації від COVID-19: хто отримає щеплення у першу чергу

За словами міністра, відомство працює над якомога швидшим отриманням вакцини

Міністерство охорони здоров’я склало графіки майбутньої вакцинації українців від COVID-19 та визначило пріоритетні для щеплень категорії населення.

Ми розклали всіх людей по пріоритетах, вважаємо, що пріоритетними групами населення повинні бути люди, які входять до групи ризику.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Читайте також: На Рівненщині від ускладнень коронавірусу померла 14-річна дівчинка.

За його словами, МОЗ працює над якомога швидшим отриманням вакцини.

«На минулому тижні, в п’ятницю, я підписав технічні документи з глобальною ініціативою COVAX на отримання вакцини. Ми повинні її отримати в першому півріччі 2021 році, розраховуємо на кінець першого – початок другого кварталу. Ми повинні отримати 8 млн доз», - заявив Степанов.

«Ми наполегливо працюємо над якомога швидшим отриманням вакцини. Ми чітко розуміємо і склали відповідні графіки вакцинації. Ми розклали всіх людей по пріоритетах, вважаємо, що пріоритетними групами населення повинні бути люди, які входять до групи ризику… це наші медики, наші освітяни, працівники Нацполіції та група ризику за віком та станом здоров’я – люди, які мають супутні захворювання та старші 60 років. У пріоритеті - люди старшого віку, які достатньо важко переносять цю важку хворобу», - додав міністр.