7 нових автомобілів отримали сільські амбулаторії Ковельщини і Ратнівщини (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
7 нових автомобілів отримали сільські амбулаторії Ковельщини і Ратнівщини (Фото)

Службовий автотранспорт вже у медпрацівників.

Фото: Волинська ОДА.

7 нових автомобілів отримали сільські амбулаторії Ковельщини і Ратнівщини (Фото)

Переважна більшість амбулаторій Волині забезпечена спецтранспортом. Лише цьогоріч більше ніж третина з них, зокрема, 54 із 145, отримали нові службові автомобілі. Ключі від 7 нових сучасних автомобілів марки Reno Duster вручив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко сьогодні

Попрямували автівки у Ковельський та Ратнівський райони. Зокрема, 3 авто обслуговуватимуть амбулаторії сіл Заріччя, Поворськ та смт Голоби Ковельського району, а ще 4 – амбулаторії сіл Гірники, Жиричі, Межисить та Самари Ратнівського району.

Транспортні засоби закуплені за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості. Загальна вартість придбаних 7 автомобілів становить майже 3 млн грн.

У листопаді цього року амбулаторії Волині отримали 40 автомобілів для сімейних лікарів, які працюють у сільській місцевості.

Загалом протягом 2020 року амбулаторіям загальної практики сімейної медицини передали 54 транспортних засоби, з яких 47 придбані за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам з метою забезпечення службовим автотранспортом сільських лікарів та 7 – в рамках реалізації субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

 

 «У листопаді цього року амбулаторії Волині отримали 40 автомобілів для сімейних лікарів, які працюють у сільській місцевості. Тоді ми говорили, що надходження решти 7 автомобілів очікується. Як бачимо, свої зобов’язання влада виконує,  – наголосив Юрій Погуляйко. – Ми розуміємо, що у сучасних реаліях забезпечення амбулаторій службовим транспортом є вкрай необхідним, аби лікарі мали можливість вчасно надавати медичну допомогу пацієнтам навіть у найвіддаленіших селах. І це ще один показник того, що українська медицина поступово наближається до європейських стандартів».

Голова облдержадміністрації привітав медиків з отриманням автотранспорту та висловив переконання, що ця робота в державі і надалі буде продовжуватись, а якість медичних послуг покращуватиметься.

 

 

Джерело: Волинська ОДА