«Карпо»/«Чорний Ворон» знявся в кліпі російського гурту «Ленінград» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
«Карпо»/«Чорний Ворон» знявся в кліпі російського гурту «Ленінград» (Відео)

Отакої!

Скріншот YouTube

«Карпо»/«Чорний Ворон» знявся в кліпі російського гурту «Ленінград» (Відео)

Варто відзначити, що лідером групи є Сергій Шнуров, який відвідував окупований півострів Крим

Українські актори Тарас Цимбалюк і Даша Трегубова знялися в кліпі російського гурту «Ленінград», інформує УНІАН.

Також у кліпі знялися ще дві українські зірки - Ольга Голдіс і Вікторія Варлей. Варто відзначити, що лідером групи є Сергій Шнуров, який відвідував окупований півострів Крим і навіть був внесений в базу «Миротворець».

У кліпі дві українські актриси, яким за сюжетом під 40 років, борються за серце одного чоловіка Тараса. При цьому він фліртує одразу з двома. Потім вони опиняються обидві в туалеті і влаштовують бійку.

У кліпі дві українські актриси, яким за сюжетом під 40 років, борються за серце одного чоловіка Тараса. При цьому він фліртує одразу з двома. Потім вони опиняються обидві в туалеті і влаштовують бійку. В результаті вони не можуть повернутися в зал до предмета свого обожнювання, і Тарас дістається третій дівчині - Даші Трегубовій. Суть кліпу в тому, щоб висміяти дорослих жінок, які зловживають пластичними операціями, а потім хочуть «замутити» з молодим кавалером.