Лоу-кост Wizz Air відновлює перельоти з Києва, Львова і Харкова до 19 міст 10 країн світу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 31.95
Лоу-кост Wizz Air відновлює перельоти з Києва, Львова і Харкова до 19 міст 10 країн світу

То що, полетіли?

Фото epravda.com.ua

Лоу-кост Wizz Air відновлює перельоти з Києва, Львова і Харкова до 19 міст 10 країн світу

А також у зворотньому напрямку...

Лоу-кост авіаперевізник Wizz Air оголосив про відновлення низки рейсів з та до українських міст - зокрема, у грудні компанія відновлює перельоти з Києва, Львова і Харкова до 19 міст 10 країн світу.

Про це йдеться в прес-релізі авіакомпанії, інформує Економічна правда.

Вже у грудні компанія відновлює перельоти з Києва, Львова і Харкова до 19 міст 10 країн світу.

Зазначається, що у грудні 2020 року Wizz Air відновлює перельоти з Києва до Копенгагена, Пардубіце, Біллунна, Відня, Кракова, Лісабона, Гамбурга, Будапешта, Неаполя, Познані, Братислави, Катовіце; зі Львова до Берліна, Щецина, Братислави, Пардубіце, Вільнюса, а також із Харкова до Кракова, Дортмунда, Відня, Гданська та Вроцлава.

«Відновлення рейсів залежить від рішення органів влади залишити або вилучити ту чи іншу країну зі списку «зеленої» зони. У такому разі виконання цих перельотів буде відкладено відповідно», - пояснили в компанії.

У Wizz Air додали, що якщо рейс скасовують, клієнти, бронювання яких зазнали змін, автоматично отримують 120% компенсацію від початкового тарифу, нарахованого як WIZZ кредит, яким можна скористатися впродовж 24 місяців з моменту скасування рейсу.

Пасажири також можуть обрати грошове відшкодування. Пасажири, які забронювали квитки через турфірми, мають звернутися до них із запитом про відшкодування.