У селищі на Волині запрацювала нова амбулаторія, яка обслуговуватиме 18 тисяч жителів громади - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У селищі на Волині запрацювала нова амбулаторія, яка обслуговуватиме 18 тисяч жителів громади

Вартість робіт з реконструкції приміщення 12 млн 417,6 тис. грн.

Фото: Волинська ОДА.

У селищі на Волині запрацювала нова амбулаторія, яка обслуговуватиме 18 тисяч жителів громади

Нова амбулаторія у селищі Цумань, що обслуговуватиме близько 18 тисяч жителів громади, розпочала свою роботу

Про це повідомляє пресслужба Волинської ОДА.

Вартість робіт з реконструкції приміщення 12 млн 417,6 тис. грн. Об’єкт споруджувався за рахунок коштів проєкту Світового банку. Це одна із 32 амбулаторій, роботи на яких проводились в рамках проєкту Світового банку. Загалом нині вже 25 амбулаторій здані в експлуатацію, ще на 7-х роботи на стадії завершення.

Вартість робіт з реконструкції приміщення 12 млн 417,6 тис. грн.

В амбулаторії смт Цумань працює 6 лікарів, які обслуговують вже понад 10 тис. населення з 9 прилеглих сіл. Для цього усе необхідне медичне обладнання та устаткування, медичні та офісні меблі. Лікарі зможуть надавати більше послуг, які передбачені первинною ланкою медицини. Це, для прикладу, загальний аналіз крові та сечі, швидкі тести на тропоніни, гепатит, ВІЛ (СНІД), вимірювання рівню холестерину, глюкози тощо, вимірювання артеріального тиску, електрокардіограми та інші необхідні дослідження.

Також тут є кімната здорової дитини, кабінет щеплень та педіатра, до яких є окремий вхід, аби здорові пацієнти уникали контакту із хворими. До слова, як розповіла завідувачка амбулаторії, в тергромаді налічується близько 18 тис. жителів, з яких дітей до 18-ти років – понад 5 тис.