Помітив гвардійців і почав тікати: у Луцьку наздоганяли чоловіка з наркотиками (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Помітив гвардійців і почав тікати: у Луцьку наздоганяли чоловіка з наркотиками (Фото)

Мав при собі канабіс і амфетамін.

Фото ілюстративне.

Помітив гвардійців і почав тікати: у Луцьку наздоганяли чоловіка з наркотиками (Фото)

Намагався втекти, але військовослужбовці оперативно його зупинили

У Луцьку 10 грудня пізно ввечері гвардійці військової частини 1141 під час самостійного несення служби з охорони громадського порядку у Луцьку затримали чоловіка з ймовірними наркотичними речовинами.

Про це повідомили на сторінці Військової частини 1141 Національної гвардії міста Луцька у фейсбуці.

Зокрема, близько 22:10 години на проспекті Грушевського чоловік, помітивши гвардійський автопатруль, намагався втекти, але військовослужбовці оперативно його зупинили. Під час поверхневого огляду у громадянина 1984 року народження виявили рослиноподібну речовину зеленого кольору, ззовні схожу на канабіс, а також порошкоподібну речовину, ззовні схожу на амфетамін.

Під час поверхневого огляду у громадянина 1984 року народження виявили рослиноподібну речовину зеленого кольору, ззовні схожу на канабіс, а також порошкоподібну речовину, ззовні схожу на амфетамі

 

На місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка здійснила вилучення ймовірних наркотичних речовин та направила їх на дослідження.

Джерело: ійськова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк