Курси НБУ $ 36.57 € 37.51
Лікарка з Луцька пояснила, чому не можна оголювати щиколотки

Захворювання від переохолодження ніг  дуже важко лікуються і мають серйозні наслідки. 

Фото ілюстративне.

Лікарка з Луцька пояснила, чому не можна оголювати щиколотки

Мода на носіння коротких штанів не зникає навіть взимку. Луцька молодь вважає, що це стильно навіть у холодну пору року. І те, що голі щиколотки інколи мають фіолетовий або синій колір, – також вважається нормальним. Проте наслідування саме таким трендам є небезпечним для здоров’я та може мати серйозні наслідки

Про це у коментарі ІА «Конкурент» розповіла сімейна лікарка Луцького центру первинної медичної допомоги №1 Оксана Коноваленко.

З її слів, перехолодження веде до запальних процесів дрібних суглобів, артерій, артеріол, капілярів.  Також воно сприяє тому, що понижується загальний імунітет. Як наслідок – атакують різноманітні інфекції.

Захворювання від переохолодження ніг  дуже важко лікуються і мають серйозні наслідки. 

«Ми маємо покоління, яке ходить у теплих шапках, але з голими ногами. І про це молодь не задумується. На зупинках стоять хлопці і дівчата у кросівках: ноги голі, сині, але на голові тепла шапка. Для чого ж тоді та шапка на голові? Є така приказка: «Тримай голову в холоді, а ноги – в теплі».  Люди ж недаремно так говорили. Коли ноги замерзають, стає банально холодно для всього тіла, ми одразу починаємо хворіти», – зауважує Оксана Коноваленко.

Лікарка додає, що захворювання від переохолодження ніг  дуже важко лікуються і мають серйозні наслідки. 

Telegram Channel