У водія на Волині вилучили дві тонни горілки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У водія на Волині вилучили дві тонни горілки

Під час огляду мікроавтобуса в салоні виявила 2 місткості по 200 літрів зі спиртом, 1100 пляшок та 155 упакувань типу "тетрапак" горілчаних напоїв.

Фото Держприкордонслужба.

У водія на Волині вилучили дві тонни горілки

У мікроавтобусі на околиці міста Володимир-Волинський прикордонники спільно з працівниками податкової міліції виявили 2,5 тонни контрафактного алкоголю

Алкоголь перевозив 33 річний лучанин, інформує Держприкордонслужба.

Під час огляду мікроавтобуса в салоні виявила 2 місткості по 200 літрів зі спиртом, 1100 пляшок та 155 упакувань типу «тетрапак» горілчаних напоїв. Загалом у Фольцвагені приховали понад 2000 літрів фальсифікованої горілки та 400 літрів спирту.

Під час огляду мікроавтобуса в салоні виявила 2 місткості по 200 літрів зі спиртом, 1100 пляшок та 155 упакувань типу «тетрапак» горілчаних напоїв.

У водія були відсутні дозвільні документи про походження та транспортування підакцизних товарів. Увесь наявний алкоголь вилучили. За попередніми оцінками орієнтовна вартість вантажу - 600 тисяч гривень.

На лучанина склали адмінпротокол, йдеться про виготовлення, придбання, зберігання або реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів. Йому загрожує штраф від десяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів.