До кінця 2023 року Луцьк купить 59 нових тролейбусів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
До кінця 2023 року Луцьк купить 59 нових тролейбусів

Два такі тролейбуси вже виїхали на луцькі дороги у жовтні.

Фото Луцької міської ради.

До кінця 2023 року Луцьк купить 59 нових тролейбусів

За кошти, отримані в результаті кредитної угоди уряду та Європейського інвестиційного банку, Луцьк купить 30 нових сучасних тролейбусів

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Нагадаємо, 9 грудня уряд України та Європейський інвестиційний банк уклали ряд кредитних угод на загальну суму 640 млн євро. Зокрема 200 млн євро буде спрямовано на проєкти з покращення якості та надійності громадського транспорту у 20 містах України, в тому числі у Луцьку.

Два такі тролейбуси вже виїхали на луцькі дороги у жовтні.

Частину з цих коштів планують витратити на закупівлю 30 нових сучасних тролейбусів для Луцька, шість із яких будуть обладнані системою автономного ходу та зможуть забезпечити якісними транспортними послугами райони міста та старостинські округи, не обладнані контактною мережею. Впровадження цих заходів заплановане на 2022-2023 роки.

Це вже буде другий проєкт Луцької МТГ із закупівлі тролейбусів.

Нагадаємо, зараз триває реалізація першого транспортного проєкту «Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька».

У квітні 2020 року Луцька міська рада підписала контракт щодо постачання 29 нових тролейбусів від ДП «Автоскладальний завод № 1 «АТ «АК «Богдан Моторс». Кошти на них передбачили в міському бюджеті, також надійшов фінансовий транш від Європейського інвестиційного банку.

Два такі тролейбуси вже виїхали на луцькі дороги у жовтні.

Таким чином, до закінчення 2021 року тролейбусний парк Луцького підприємства електротранспорту поповниться на 29 нових тролейбусів, а до кінця 2023 року кількість нових тролейбусів становитиме вже 59 одиниць, запевняють у міській раді.