На Волині затримали автомобіль з дубами, який фігурує у кількох справах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 31.95
На Волині затримали автомобіль з дубами, який фігурує у кількох справах

Незаконні рубки лісу.

Фото Волинського ОУЛМГ.

На Волині затримали автомобіль з дубами, який фігурує у кількох справах

Є інформація, що згадана група осіб, постійно використовуючи два автомобілі, здійснює незаконну порубку та вивезення деревини дуба

12 грудня, працівники державної лісової охорони ДП «Цуманське лісове господарство» разом із поліцією затримали автомобіль, навантажений деревиною дуба без належних документів.

Встановлено, що самовільну порубку жителі Ківерцівського району здійснили у лісовому масиві Горинського лісництва ДП «Цуманське лісове господарство». При звалюванні пошкодили ще три дерева. В результаті нанесено значну шкоду, за що передбачена кримінальна відповідальність.

 Самовільну порубку жителі Ківерцівського району здійснили у лісовому масиві Горинського лісництва ДП «Цуманське лісове господарство».

Автомобіль затримали та помістили на штрафмайданчик Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області. Деревину вилучено. Наразі проводяться слідчі дії.

До слова, саме цей автомобіль раніше фігурував у справах щодо незаконного перевезення деревини цінної породи. А затримані лісопорушники неодноразово потрапляли у поле зору лісової охорони через подібні факти. Є інформація, що згадана група осіб, постійно використовуючи два автомобілі, здійснює незаконну порубку та вивезення деревини дуба. Матеріали справ лісова охорона передавала у поліцію.

 

Зокрема, один із автомобілів із цими ж лісопорушниками були помічені працівниками лісової охорони при самовільній порубці на території заповідного урочища «Папики», що у Звірівському лісництві ДП «ЛМГ «Звірівське».    

 

 

Джерело: Пресслужба Волинського ОУЛМГ