21-річного студента, якого кілька днів розшукували, знайшли мертвим - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
21-річного студента, якого кілька днів розшукували, знайшли мертвим

Світла пам'ять!

Фото gazeta.te.ua.

21-річного студента, якого кілька днів розшукували, знайшли мертвим

Трагедія сталася на Тернопольщині

Знайдено 21-річного Юрія Зайкова, якого кілька днів розшукували тернопільські правоохоронці. Про смерть студента, який зник 10 грудня, повідомила директор інституту міжнародних відносин ім. Гаврилишина.

Коли дивлюся на це фото, то хочеться не просто плакати, а кричати! Бо жити б йому! Закохуватися! Закінчити навчання! Працювати! Реалізовувати мрії! Жити!!!

«З великим болем і сумом ми отримали цю гірку звістку, яка сколихнула інститут. Пішов з життя наш студент,  надзвичайно добрий, життєлюб і невичерпний оптиміст Зайков Юрій. Юра навчався на четвертому курсі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»…. Ми до останньої хвилини вірили, що його пошуки закінчаться доброю новиною… На жаль….. Його любили одногрупники.

Чесно, він дуже хороший був, завжди коли бачились він запитував як справи, що нового, він дуже щирий,і добрий, справедливий , він був веселий , дружелюбний. Я не знаю чи є  людина, яку він обідив.

Читайте також: Прожила 4 доби: померла 13-річна українка, яка потрапила у ДТП (Фото).

P.S. Коли дивлюся на це фото, то хочеться не просто плакати, а кричати! Бо жити б йому! Закохуватися! Закінчити навчання! Працювати! Реалізовувати мрії! Жити!!!

Нехай світлою буде твоя дорога, хлопчику…. А душа знайде спокій….», – йдеться у повідомленні.

Наразі, причини смерті хлопця невідомі. Очікуємо на коментарі поліції.