На Млинівщині оголосили карантин - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.89
На Млинівщині оголосили карантин

Зі скаженим котом контактувало троє осіб.

Фото: Rivne.media.

На Млинівщині оголосили карантин

Через скаженого домашнього кота село закрили на 60 діб

На Млинівщині у селі Маслянка 11 грудня було зафіксовано випадок сказу у домашнього кота. Як повідомили у Держспоживслужбі, пише Рівне Медіа, наразі проводять заходи із ліквідації вогнища хвороби.

12 грудня при Млинівській РДА провели засідання ДНПК де вирішили накласти карантинні обмеження у селі Маслянка та на прилеглих територіях.

За словами начальника відділу організації протиепізоотичної роботи Володимира Новосада, на випадок сказу є конкретна інструкція.

«В першу чергу, проводиться вакцинація всіх тварин - собак і котів. У будинку, де проживав кіт, буде проведено вимушене щеплення усіх тварин. Також цей будинок і сусідні приміщення будуть дезінфікувати», - повідомив пан Новосад.

У будинку, де проживав кіт, буде проведено вимушене щеплення усіх тварин. Також цей будинок і сусідні приміщення будуть дезінфікувати

За його словами, карантин у селі запровадили з 12 грудня. Він триватиме до тих пір, поки не буде виконаний план заходів, встановлений на засіданні ДНПК. Однак, карантин буде не менше 60 діб.

«До плану заходів входить вивчення ситуації та контактних осіб. Наразі відомо про трьох людей, які контактували з твариною. Їх буде направлено до лікаря-радіолога, який вже призначить лікування», - повідомив посадовець.