Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
У російському Генштабі потирають руки – Порошенко про справу генерала Назарова

«Переконаний, у російському Генштабі потирають руки — відповідальність за російський злочин перекладено на українського генерала».

Фото ЄС.

У російському Генштабі потирають руки – Порошенко про справу генерала Назарова

Справа генерала Назарова – це прецедент, який може мати далекосяжні наслідки для обороноздатності України

Про це п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко написав у Facebook. Він наголосив, що для Кремля перекладання відповідальності на українського військового – це ідеальний варіант уникнення покарання за військові злочини.

«Я уважно стежу за справою генерала Назарова. Розумію її моральну і правову складність. Відчуваю суспільний резонанс. Поділяю і біль рідних українських воїнів, які загинули на борту ІЛ-76. Їх убив Путін. Більше того, він і далі збирається воювати з Україною».

«Я уважно стежу за справою генерала Назарова. Розумію її моральну і правову складність. Відчуваю суспільний резонанс. Поділяю і біль рідних українських воїнів, які загинули на борту ІЛ-76. Їх убив Путін. Більше того, він і далі збирається воювати з Україною», – наголосив Порошенко.

«Переконаний, у російському Генштабі потирають руки — відповідальність за російський злочин перекладено на українського генерала. Ідеальний варіант для агресора. А вагнерівців, серед яких були і ті, хто безпосередньо причетний до збиття літаків, російські «кроти» в офісі президента України повернули Путіну. За лічені години до того, як ті мали опинитись в руках українського правосуддя. Людські життя понад усе, це беззаперечно. Але справа Назарова — це прецедент, який може мати далекосяжні наслідки для обороноздатності країни», – застерігає лідер «Європейської Солідарності».

Нагадаємо, Дніпровський апеляційний суд виніс вирок генералу Віктору Назарову, обвинуваченому у недбалому ставленні до служби, що призвело до тяжких наслідків - катастрофи Іл-76 з 40 десантниками та 9 членами екіпажу в аеропорту Луганська у 2014 році. 

Апеляційний суд залишив обвинувальний вирок першої інстанції Павлоградського міськрайонного суду без змін. Назаров має відбути сім років позбавлення волі.

Telegram Channel