Корпоративу не буде: «слуги народу» відмовилися від новорічного свята - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.98 € 31.81
Корпоративу не буде: «слуги народу» відмовилися від новорічного свята

Ніяких корпоративів!

Фото 24 канал.

Корпоративу не буде: «слуги народу» відмовилися від новорічного свята

«Слуги» новорічного корпоративу не планують

Фракція партії «Слуга народу» у 2021 році не влаштовуватиме новорічний корпоратив через складні епідеміологічну та економічну ситуації в Україні. Втім їхні помічники самі вирішуватимуть, чи проводити їм святкування.

Народні депутати можуть відсвяткувати Новий рік з родиною, або ж, не порушуючи карантинних вимог, зі своїми помічниками. Про це розповів голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, повідомляє 24 канал з посиланням на  «Укрінформ».

Помічники народних депутатів будуть самі вирішувати, чи проводити якісь заходи перед новорічними святами. 

«Ні про які корпоративи не йдеться зараз, враховуючи ситуацію епідеміологічну і економічну в країні. Ми можемо просто навіть не потиснути, а кулачками один одному так зробити в останній робочий день цього місяця у пленарній залі», – сказав Корнієнко.

За його словами, помічники народних депутатів будуть самі вирішувати, чи проводити якісь заходи перед новорічними святами. Втім парламентарі рекомендуватимуть їм дотримуватися карантинних вимог.


 

Джерело: 24 канал