Ще дві православні церкви можуть найближчим часом визнати ПЦУ – Петро Порошенко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
Ще дві православні церкви можуть найближчим часом визнати ПЦУ – Петро Порошенко

«Вже третина світового православ’я, де українська церква одна з п’ятнадцяти православних-сестер церков, визнали Україну».

Фото ЄС.

Ще дві православні церкви можуть найближчим часом визнати ПЦУ – Петро Порошенко

Визнання Православної Церкви України світовим православ’ям триває, і принаймні ще дві церкви «знаходяться на дуже короткій відстані» до визнання

Про це в ефірі програми «Зворотній відлік» на каналі UA:Перший розповів п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

Вже третина світового православ’я, де українська церква одна з п’ятнадцяти православних-сестер церков, визнали Україну.

«Чому це взагалі стало можливим? Тому що ні Путін, ні Кіріл ніколи не вірили, що ми отримаємо Томос. Але цей процес вже не зупинити. Вже третина світового православ’я, де українська церква одна з п’ятнадцяти православних-сестер церков, визнали Україну. Я точно знаю, бо проводжу переговори і зараз, використовуючи дипломатичні можливості, що принаймні дві православних церкви знаходяться на дуже короткій відстані від визнання, і лише пандемія цьому перешкоджає», – зазначив Петро Порошенко.