Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
«Загубив» пасажира: через п'яного волинянина, який керував мопедом, загинув чоловік

Пасажир помер на місці.

Фото з відкритих джерел.

«Загубив» пасажира: через п'яного волинянина, який керував мопедом, загинув чоловік

Тепер за усі скоєні правопорушення молодик відповідатиме перед судом

Луцька місцева прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 24-річним жителем села Верхівка Луцького району смертельної ДТП, крадіжок та несанкціонованого втручання в роботу автоматизованої системи (ч. 2 ст. 286, ч.ч. 1,2 ст. 185, ч.ч. 1, 2 ст. 361 КК України).

Пізно увечері 21 листопада 2019 року нетверезий молодик, не маючи посвідчення водія на право керування мопедом, їхав рідним селом на незареєстрованому одномісному транспортному засобі та віз пасажира.

У березні ж 2020 року молодик заволодів банківською карткою своєї мачухи й завдав власниці матеріальну шкоду на понад 15 тисяч гривень.

У результаті порушення водієм Правил дорожнього руху пасажир упав із мопеда та отримав смертельні травми.

У березні ж 2020 року молодик заволодів банківською карткою своєї мачухи й, знаючи до неї пін-код, упродовж березня-серпня цього року 13 разів знімав із неї кошти, завдавши власниці матеріальну шкоду на понад 15 тисяч гривень.

При цьому чоловік створив акаунт на власному мобільному телефоні із прив’язкою до цієї банківської картки, несанкціоновано втрутившись у роботу автоматизованої банківської системи.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області
Telegram Channel