Військові волинської бригади перевіряють факт щодо відео, де нібито боєць з 14 ОМБР гасить недопалок об кота - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Військові волинської бригади перевіряють факт щодо відео, де нібито боєць з 14 ОМБР гасить недопалок об кота

У соцмережах Facebook, Telegram та Instagram користувачі стали активно поширювати короткий відеоролик, на якому чоловік у формі в лісі гасить недопалок об мертвого кота.

Фото suspilne.media.

Військові волинської бригади перевіряють факт щодо відео, де нібито боєць з 14 ОМБР гасить недопалок об кота

У пресслужбі Оперативного командування «Захід» журналістам Суспільного повідомили, що про відеоролик знають, проте запевнили – чоловік з ім'ям, яке поширюють у соцмережах, ніколи не служив у цій частині

У соцмережах поширюється відео, на якому чоловік у військовій формі гасить цигарку об тіло вбитого кота. У пабліках, де виклали ролик, вказують, що це нібито боєць-рівнянин з 14 окремої механізованої бригади, що дислокується у Володимирі-Волинському.Р. В Оперативному командуванні «Захід» Суспільному заявили, що чоловік зі згаданим іменем ніколи не служив у 14 окремій механізованій бригаді, а в самій частині почали службову перевірку.

У соцмережах Facebook, Telegram та Instagram користувачі стали активно поширювати короткий відеоролик, на якому чоловік у формі в лісі гасить недопалок об мертвого кота. Більшість коментаторів засудили такий вчинок.

Самого ж чоловіка хтось нібито впізнав та вказав на 25-річного військовослужбовця, який начебто служить у 14 окремій механізованій бригаді.

«Такий чоловік ніколи не служив і не служить у підрозділі. Такого у нас немає. Як знайти такого чоловіка – я не знаю»,– розповів речник ОК «Захід» Валерій Басалига.

«Такий чоловік ніколи не служив і не служить у підрозділі. Такого у нас немає. Як знайти такого чоловіка – я не знаю»,– розповів речник ОК «Захід» Валерій Басалига.

На відеоролик відреагували і у самій частині. За номером телефону, вказаному на офіційній сторінці 14 ОМБР у Facebook, зв’язатися не вдалося, проте там опублікували і позицію підрозділу.

«Командування та особовий склад нашої бригади обурені і рішуче засуджують факт з військовослужбовцями, зафіксований на відео, що поширюється мережею Інтернет, де вони цинічно глумляться над тілом загиблої тварини. Ми шоковані від побаченого, напевно навіть більше, ніж будь-хто інший. За даним фактом в частині проводиться службова перевірка, за результатами якої, винні особи будуть покарані», – написали на сторінці 14 ОМБР.

За даним фактом в частині проводиться службова перевірка, за результатами якої, винні особи будуть покарані», – написали на сторінці 14 ОМБР.

Там зазначили, що побаченим шоковані і сам інцидент – засуджують.

Відео не поширюємо з етичних міркувань.