Жахлива експозиція: у Рожищі показали знаряддя домашнього насильства (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Жахлива експозиція: у Рожищі показали знаряддя домашнього насильства (Фото)

SONY DSC

Волинь-нова

Жахлива експозиція: у Рожищі показали знаряддя домашнього насильства (Фото)

У Молодіжному просторі «City Life» представили виставку «Річ у тім», яка розкриває проблему насильства у сім’ях

Виставка надана в рамках інформаційної кампанії «Розірви коло» ініціатором якої є Національна поліція України. Її мета – привернути увагу громадськості до проблеми насильства в сім'ях та зробити його неприйнятним у суспільстві.

За словами директора Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олега Шварцкопа для експозиції використали 16 звичайних, розповсюджених предметів побуту, що фігурували у реальних поліцейських протоколах.

 

 «Як говорить статистика, за минулий рік в Україні до Національної поліції надійшло понад 150 тисяч звернень пов’язаних з домашнім насильством. У нашому районі протягом року зафіксовано близько ста аналогічних звернень. Хочу зазначити, що на цій виставці представленні такі ж предмети, якими вчиняли злочини і в нашій громаді.

У нашому районі протягом року зафіксовано близько ста аналогічних звернень.

Тому це питання актуальне як ніколи і ми всі маємо зробити так, щоб люди, які потерпають від домашнього насильства, не замовчували це, а зверталися за допомогою та вчасно її отримували», - зауважив Олег Шварцкоп.

 

 Поруч із експонатами розміщені QR-коди. Відсканувавши їх, можна почути історії людей, які постраждали або стали свідками цього явища. 

 

 Виставка буде експонуватися у Молодіжному просторі «City Life», а незабаром – у школах громади.