До смерті причетна мама: у Луцьку жінка в пакеті носила мертве немовля (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
До смерті причетна мама: у Луцьку жінка в пакеті носила мертве немовля (Відео)

Розтин встановив, що дитина померла не своєю смертю.

Фото kherson.ua.

До смерті причетна мама: у Луцьку жінка в пакеті носила мертве немовля (Відео)

Було проведено першочергові слідчо-розшукові дії

Розтин встановив, що дитинка, яку в жовтні жінка носила в пакеті Луцьком, померла після народження внаслідок насильницької смерті.

Про це повідомив заступник начальника карного розшуку ГУ НП Волині Володимир Піддубний, пишуть Волинські новини з посиланням на Конкурент.

Вона привезла немовля в тканинній сумці. Розтином було встановлено, що дитинка померла після народження внаслідок насильницької смерті.

Читайте також: Палив, топив і викидав: як рівнянин приховував вбивство вітчима.

«Ця жіночка сама приїхала до міської лікарні і повідомила, що знайшла дитинку вже мертвою. Вона привезла немовля в тканинній сумці. Розтином було встановлено, що дитинка померла після народження внаслідок насильницької смерті. В ході проведення першочергових слідчо-розшукових дій було встановлено, що до смерті цієї дитинки була причетна та дівчина, яка її привезла до міської лікарні», – розповів він.26-річна лучанка, яка ходила містом з мертвим немовлям в пакеті, переконувала, що дитя було мертвонароджене.