Обрали голову Волинського регіонального відділення Асоціації міст України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Обрали голову Волинського регіонального відділення Асоціації міст України

Сьогодні відбулось засідання.

Фото Луцькради.

Обрали голову Волинського регіонального відділення Асоціації міст України

Новий голова закликав розвивати громади і робити сильним місцеве самоврядування

Луцького міського голову Ігоря Поліщука обрали головою Волинського регіонального відділення Асоціації міст України.

Про це інформує пресслужба Луцькради.

Сьогодні відбулося засідання Загальних зборів організації, на які завітав виконавчий директор АСУ Олександр Слобожан. Із присутніми він поділився напрацюваннями Асоціації та розповів про її роль на Всеукраїнському рівні. Після чого привітав новообраного голову Волинського регіонального відділення АСУ.

Відтепер луцький міський голова входить до складу Правління Асоціації міст України та представлятиме інтереси громад Волині на Всеукраїнському рівні.

Ігор Поліщук подякував Олександру Слобожану та колегам за довіру, зазначивши, що сьогодні час певної розгубленості та розбалансованості центральної влади, однак зростає відповідальність лідерів громад, як тих, кому люди довірили представляти інтереси та розвивати громади.

«Сьогодні місцеве самоврядування взяло на себе основну роботу з протидії коронавірусу та соціально-економічного розвитку. Ми наближаємо життя наших громад до високого рівня, до європейських стандартів», – мовив він.

 

 

 

 

Джерело: Луцька міська рада.