Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
Ото дискусія: Чим нагодували учнів у сільській школі на Волині – ньоками, кльоцками чи галушками

Дітям сподобалося!

Фото: mens-recipes.

Ото дискусія: Чим нагодували учнів у сільській школі на Волині – ньоками, кльоцками чи галушками

Директор школи запевняє: дітям сподобалося

Учора у шкільній їдальні Купичівського ліцею була страва від переможця телешоу МАСТЕРШЕФ Євгена Клопотенка. «Страва з цікавою назвою «НЬОКІ». Дітям сподобалося!», - написав у фейсбуці директор закладу Олексій Гончаренко

Втім, користувачі соцмережі поставилися до страви не однозначно. 

«Галушки чудові! Ням-ням! Але оте «ньоки» - то... нікуда... І навіщо нам, як Проньці Прокопівній, обов'язково «на хранцузький манєр» все переінакшувати?!!», - коментує Елена Гингина.

Галушки чудові! Ням-ням! Але оте «ньоки» - то... нікуда...

Директор ліцею Олександр Гончарук зазначає, що «це авторське право. Так записано у збірнику страв. А це приватна власність. Будемо поважати закон, ми ж хочемо змін у країні, а країна починається з нас. Ми законопослушні громадяни». 

«Не погоджусь... Хіба би ви без Клопотенка галушок не зробили? Та ще смачніших, ніж він! А про авторське право - то «плагіат».... Взяв споконвічний народний рецепт галушок, присвоїв собі, назвавши по-дурнуватому «ньоками».... Заслуги Клопотенка не бачу.... Ну хіба що те, що через якийсь час наші діти забудуть про галушки як споконвічне блюдо українців, і будуть «ньокати», «сушати», «піцати»...» – зазначає опонентка.

«Для чого дискутувати, в кожного своя думка, бачення, а такий новий підхід до страв у шкільній їдальні тільки додасть позитиву та апетиту дітям», - пише Ольга Заславська. Втім, противники ньоків аргументують: «такий «новий підхід» через трохи часу приведе до того, що своє забудемо..... Я лише про те, щоб не втратити свого, рідного і не перетворитись на «моголів».... Бо як не клопотенки, то монатікі нас таки до того ведуть....» – пише Елена Гингина.

Але головне в цій дискусії, що діти залишилися ситими і задоволеними!

 
 

 

Telegram Channel