Курси НБУ $ 29.25 € 29.81
Сімейні лікарі зможуть тестувати на COVID-19

Фото Reuters.

Сімейні лікарі зможуть тестувати на COVID-19

Лікарів забезпечать швидкими тестами на антиген до коронавірусу для діагностування COVID-19 у пацієнтів

Сімейних лікарів забезпечать швидкими тестами на антиген до коронавірусу для діагностування COVID-19 у пацієнтів. Як передає Укрінформ, про це на брифінгу сьогодні заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Ми змінили алгоритм, надали фінансування на сімейних лікарів. Зараз ми хочемо, щоб у всіх сімейних лікарів були присутні тести на антиген, щоб вони могли зробити відповідне дослідження», - сказав Степанов.

Тести будуть проводити наступним особам: з підозрою на COVID-19, з ознаками інших респіраторних вірусних інфекцій, з ознаками пневмонії, громадянам, які були у тісному контакті з особою з підтвердженим випадком COVID-19, а також що повертаються з регіонів із значним розповсюдженням COVID-19.

За його словами, відповідна робота має бути налагоджена до 23 грудня. Міністр нагадав, що цього тижня відомство оновило алгоритм тестування на наявність коронавірусу.

«Ми також додали скринінгове обстеження з використанням швидких тестів на визначення антигену. Їх будуть проводити наступним особам: з підозрою на COVID-19, з ознаками інших респіраторних вірусних інфекцій, з ознаками пневмонії, громадянам, які були у тісному контакті з особою з підтвердженим випадком COVID-19, а також що повертаються з регіонів із значним розповсюдженням COVID-19. Також громадянам, які підлягають плановій госпіталізації у лікарні у зв'язку з іншими захворюваннями», - поінформував він.

Міністр додав, що швидкі тести уже відправили в регіони.

Telegram Channel