Курси НБУ $ 29.25 € 29.81
Біля волинського села шуганули чотирьох контрабандистів, які несли цигарки та медпрепарати

В залишених пакунках знаходилися тютюнові вироби та медичні препарати.

Фото зі сторінки ЗРУ ДПСУ.

Біля волинського села шуганули чотирьох контрабандистів, які несли цигарки та медпрепарати

Майже 25 тисяч медпрепаратів затримано на кордоні з Білоруссю

Співробітники Держприкордонслужби на кордоні з Республікою Білорусь виявили контрабандні товари, які порушники переправляли до України.

Про можливу протиправну діяльність на ділянці відділу прикордонної служби «Світязь» дізналися оперативні співробітники Луцького загону, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Зловмисники намагалися незаконно перенести з Білорусі до України 2000 пачок цигарок білоруського виробництва, більше 17 тис. таблеток, понад 7 тис. ампул, 270 флаконів та 42 упаковки різних лікарських засобів.

Реалізовуючи інформацію, військовослужбовці відділу типу «С» Луцького загону та відділення «Грабове» на ділянці кордону неподалік від населеного пункту Кошари виявили чотирьох осіб, які з пакунками лісосмугою рухалися від кордону. Помітивши правоохоронців, чоловіки покинули свої ноші та вдалися до втечі.

В залишених пакунках знаходилися тютюнові вироби та медичні препарати. Всього зловмисники намагалися незаконно перенести з Білорусі до України 2000 пачок цигарок білоруського виробництва, більше 17 тис. таблеток, понад 7 тис. ампул, 270 флаконів та 42 упаковки різних лікарських засобів.

Наразі тривають заходи з пошуку та встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності.

 
Telegram Channel