Яке майбутнє чекає на Зеленського – астрологиня приголомшила прогнозом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Яке майбутнє чекає на Зеленського – астрологиня приголомшила прогнозом

Невже наступний рік буде останнім у президентському кріслі?

Фото НВ.

Яке майбутнє чекає на Зеленського – астрологиня приголомшила прогнозом

На політичній арені України протягом 2021-2022 року з'являться нові політичні сили, які впливатимуть на долю держави

 Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

«Президент Володимир Зеленський з березня на деякий час піде у тінь, - говорить астрологиня. – Від справ його спробує усунути його ж команда. Оточення регулярно відправлятиме гаранта у відпустки та відрядження. Він не виправдає очікувань своїх виборців, тому має готуватися до нищівної критики. Противники зніматимуть провокаційні відео, у яких він виглядатиме смішно, а тому рідше з'являтиметься на людях».

За її прогнозом, 2021 рік може стати для влади Зеленського останнім.

Якщо президент хоче всидіти у сідлі, повинен переглянути оточення. «Невміння працювати з кадрами призведе до того, що його спробують відсторонити від влади його ж люди. Мало які рішення зуміє прийняти, ледь встигатиме відбивати зовнішні виклики. Згаснуть ініціатива і запал, які були у президента на початку каденції. Мало перейматиметься за долю країни, більше вирішуватиме власні питання», - каже астрологиня.

За її прогнозом, 2021 рік може стати для влади Зеленського останнім.

«Президент втрачає віру, що можна щось змінити, - розповідає Максимова. – Забракне енергії для того, щоб повести за собою народ. Зуміє повернути свій авторитет та популярність, якщо збере навколо себе розумних і впливових політиків, фінансистів і громадських діячів. А ще якщо довірятиме своєму народу та підтримає його ініціативи».

Читайте також Оточення Зеленського замість пластунів привело до нього… піонерів ─ Ковальов.

Джерело: Газета по-українськи.