Влад Яма поїхав на день святого Миколая до батьків і показав фото з мамою і татом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Влад Яма поїхав на день святого Миколая до батьків і показав фото з мамою і татом

Влад Яма побував у батьків.

Фото 24 каналу.

Влад Яма поїхав на день святого Миколая до батьків і показав фото з мамою і татом

Український хореограф, суддя шоу Танці з зірками Влад Яма вирішив особисто привітати батьків з днем святого Миколая. У чудове зимове свято він відправився до них в гості

19 грудня, багато сімей відзначають день святого Миколая. У цей час хочеться вірити у справжнє диво, якого так не вистачає у сучасному світі. Родина Влада Ями також з нетерпінням очікувала свята, тому хореограф вирішив відправитися в гості та вручити подарунки рідним.
 

Селфі з батьками Влад поширив на особистій сторінці в інстаграмі. У геолокації він зазначив, що побував у рідному місті – Запоріжжі, де мешкають його мама і тато.

Танцівник зробив атмосферну світлину вдома. Любов Миколаївна та Микола Петрович позували, сидячи на дивані. Батьки щиро раділи несподіваному приїзду сина, адже через насичений графік Влада не можуть проводити разом стільки часу, скільки хочеться.

Танцівник зробив атмосферну світлину вдома. Любов Миколаївна та Микола Петрович позували, сидячи на дивані. Батьки щиро раділи несподіваному приїзду сина, адже через насичений графік Влада не можуть проводити разом стільки часу, скільки хочеться. Яма також був неймовірно щасливий побачити батьків, на його обличчі сяяла усмішка.

Святий Миколай попросив Владислава Миколайовича передати подарунок! Телепортнувся і зробив!»– написав хореограф.

 

Влад Яма з батьками.
Влад Яма з батьками.

 

Джерело: 24 канал