Мед з пасіки українського бджоляра завоював «срібну медаль» у Лондоні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Мед з пасіки українського бджоляра завоював «срібну медаль» у Лондоні

Оце смакота!

Фото pixabay.com

Мед з пасіки українського бджоляра завоював «срібну медаль» у Лондоні

Найважче та найдорожче було відправити мед на конкурс до Лондона

Цього року мед «Запашні луки Козачки» став першим українським учасником престижної Міжнародної виставки меду London Honey Awards, на якій завоював срібну медаль за чудову якість. Про це пише kurkul.com з посиланням на ogorodniki.news.

Микола Андонієв, засновник і власник пасіки «Бджолина садиба», має досвід бджільництва понад 10 років. Його пасіка стаціонарна, містить до 20 вуликів, бджоли української степової породи.

У 2019 р. мед із його пасіки був визнаний кращим і гідно представляв Україну на конкурсі World Beekeeping Awards 2019 у Монреалі. А у 2020 р. вирішив взяти участь у Міжнародній виставці меду London Honey Awards.

Ми займаємо п'яте місце у світі з експорту меду, а на світових конкурсах себе не представляємо й не беремо в них участь.

«Чому я вирішив взяти участь в конкурсі? Можна сказати, що мета в мене була патріотична. Україна постійно заявляє про себе, як про медову державу. Ми займаємо п'яте місце у світі з експорту меду, а на світових конкурсах себе не представляємо й не беремо в них участь», — заявив Микола Андонієв.

Він зазначив, що найважче та найдорожче було відправити мед на конкурс до Лондона, адже жодна поштова компанія, крім DHL Express, не брала мед для пересилання, пояснюючи свою відмову тим, що цього року Великобританія заборонила ввезення меду з-за кордону. 

«Шлях участі був довгим, але воно було того варте. Узагалі ця перемога стала можливою тільки завдяки спільній роботі нашої команди. Запрошую всіх пасічників, незалежно від того чи є ви новачком в бджільництві або потужним, успішним брендом, взяти участь у конкурсі London Honey Awards 2021 і зробити все, щоб ми могли пишатися справжнім українським медом», — підсумував пасічник.