У Луцьку бурять 100-метрову свердловину з артезіанською водою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У Луцьку бурять 100-метрову свердловину з артезіанською водою

Лучани питимуть артезіанську воду.

Фото Слово і діло.

У Луцьку бурять 100-метрову свердловину з артезіанською водою

Це буде друга свердловина Дубнівського водозабору

 

 Наближення святкового періоду не зупиняє аварійно-відновлювальні роботи працівників «Луцькводоканалу», які реалізують стратегічно важливі проєкти у кількох районах Луцька. Своєчасні та оперативні відновлювальні заходи забезпечать Луцьку територіальну громаду запасами якісної артезіанської води та захистять від аварій на мережах.

Своєчасні та оперативні відновлювальні заходи забезпечать Луцьку територіальну громаду запасами якісної артезіанської води та захистять від аварій на мережах.

Зокрема тривають наступні види робіт:

1. здійснюється буріння другої свердловини Дубнівського водозабору з метою постачання високоякісної артезіанської води лучанам. Глибина свердловини – близько 100 м, продуктивність – в межах 120 м³ на годину. Створення нових артезіанських свердловин – один із ключових стратегічних напрямків розвитку Луцька в питанні забезпечення водними ресурсами, що дозволить планувати водні витрати на 10-15 років;

2. триває робота по заміні аварійних засувок на магістральних водогонах в кількох частинах міста. Це сприятиме кращому функціонуванню мереж водопостачання, дозволить локалізувати та усунути аварійні ситуації;

3. відбувається заміна аварійного каналізаційного колектора діаметром 600 мм, який внаслідок фізичного зношення і руйнування ставив під загрозу водовідведення цілого району ЛПЗ. Ризики його експлуатації були критичними. Однак своєчасне реагування і проведення відновлювальних робіт підприємством «Луцькводоканал» усунули всі ризики експлуатації та забезпечили надійне функціонування колектора на десятки років.

Лише ці кілька заходів вартуватимуть підприємству близько 4 млн грн. Роботи ж по відновленню мереж та забезпеченню безперебійного водопостачання тривають цілорічно. Та попри значну витратну частину КП «Луцькводоканал» тримає курс на оновлення мереж і об’єктів, працюючи за будь-якої пори задля своєчасного і повноцінного забезпечення своїх клієнтів послугами водопостачання і водовідведення.

Читайте також Біля Луцька відкрили новий дитсадок.

Джерело: Луцька міська рада.