ФОПи на Майдані вимагають скасувати січневі обмеження і планують «завітати» на концерт «Кварталу-95» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.89
ФОПи на Майдані вимагають скасувати січневі обмеження і планують «завітати» на концерт «Кварталу-95»

ФОПи протестують.

Фото Українська Правда.

ФОПи на Майдані вимагають скасувати січневі обмеження і планують «завітати» на концерт «Кварталу-95»

Підприємці вийшли на безстрокову акцію на Майдан Незалежності в Києві

ФОПи на Майдані вимагають скасувати січневі обмеження, планують «завітати» до «Кварталу-95»

Про повідомляє Українська Правда, посилаючись на сторінку «Підприємці України/#SaveФОП» у фейсбуці, Hromadske та керівника акції Сергія Доротича.

Протестувальники вимагають скасувати заборону на підприємницьку діяльність під час локдауну 8-24 січня.

Протестувальники вимагають скасувати заборону на підприємницьку діяльність під час локдауну 8-24 січня. Вони планують ходу до Офісу президента, де вимагатимуть «недопущення необґрунтованих обмежень локдауну, що обмежує право на працю».

Підприємці вимагають створити комісію за участі представників «SaveФОП», щоб «влада радилася з ними про рішення, які стосуються підприємців».

«Після цього ми підемо до Палацу «Україна», де відбувається концерт «Кварталу-95». Будемо звертатися до друзів та колег Зеленського, щоб вони вжили заходів. Вони причетні до того, що підприємці мерзнуть», – прокоментував Доротич.

Нагадаємо,  15 грудня «SaveФОП» вже виходили на акцію протесту на Майдан Незалежності. Вони намагалися встановити намети. Між ними та поліцією виникли сутички, постраждали близько 40 правоохоронців.

 

Джерело: Українська Правда