Лідер «Шахтаря» Тайсон заявив, що мріє про повернення в бразильський «Інтернасьональ» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.89 € 31.92
Лідер «Шахтаря» Тайсон заявив, що мріє про повернення в бразильський «Інтернасьональ»

Отакої!

Фото ФК "Шахтар".

Лідер «Шахтаря» Тайсон заявив, що мріє про повернення в бразильський «Інтернасьональ»

Але зобов'язаний допрацювати контракт із нинішнім клубом...

Півзахисник «Шахтаря» Тайсон заявив, що наступного літа хоче перейти в бразильський «Інтернасьональ».

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на uol.com.br.

Тайсон 22 грудня відвідав тренування «Інтернасьоналя» і дав коментар, в якому підкреслив, що планує відпрацювати до кінця свій контракт з «Шахтарем», а влітку повернутися на батьківщину.

Моє бажання - повернутися в «Інтернасьональ».

«Моє бажання - повернутися в «Інтернасьональ». Але це залежить не тільки від мене, це залежить від майбутніх переговорів. Мій менеджер і юріст поговорять з представниками бразильського клубу. У мене ще п'ять місяців за контрактом з «Шахтарем», і в січні я повернуся в клуб, щоб дограти там сезон. Я також збираюся поговорити з людьми з донецького клубу, щоб дізнатися всю ситуацію», - сказав Тайсон.

Він також підкреслив, що перехід в «Інтернасьональ» є для нього пріоритетним варіантом.

«Вболівальники «Інтернасьоналя» можуть бути спокійними. Пропозиції надходять і від інших команд, але моїм пріоритетом завжди буде «Інтернасьональ». У мене ще п'ять місяців контракту з «Шахтарем», але я хочу повернутися», - сказав Тайсон.

Джерело зазначає, що «Інтернасьональ» зацікавлений у трансфері Тайсона і спробує домовитися з «Шахтарем» про трансфер гравця вже взимку.