У луцькому тролейбусі мама з дитиною оплатили проїзд, а потім... їх вигнали - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У луцькому тролейбусі мама з дитиною оплатили проїзд, а потім... їх вигнали

Нова 15-ка.

Фото Луцькради.

У луцькому тролейбусі мама з дитиною оплатили проїзд, а потім... їх вигнали

Лучанка із сином скористалися е-квитком, але змушені були вийти з транспорту

У Луцьку водійка тролейбуса 15-го маршруту примусила двох пасажирів вийти із транспорту. Мовляв, їхати можуть лише сидячі.  Мама із сином саме поспішали до лікаря, але після вимоги вийшли із транспорту. Адже правила – є правила.

 Про ситуацію жінка розповіла кореспонденту volyn.com.ua.

Зупинка за зупинкою до салону заходило все більше людей, і не всі їхали сидячи – чимало пасажирів стояли.

Вимога була б виправданою, якби назад вони не поверталися тролейбусом із переповненим салоном стоячих пасажирів. Люди стояли впритик один до одного, але їх ніхто вже не виганяв.

Така несправедливість обурила лучанку. Пані Олена каже, коли сідала із дитиною в тролейбус, то не помітила, що всі сидіння зайняті. Та й людей було не так багато.

Мама і син скористались валідаторами, як раптом водійка через гучномовець наказала їм вийти. Аби не здіймати галасу, і не ставати учасником конфлікту, вони пересіли в маршрутне таксі. До лікаря спізнилися. 

Повертаючись додому, вони знову сіли у тролейбус 15-го маршруту, яким також керувала жінка. Зупинка за зупинкою до салону заходило все більше людей, і не всі їхали сидячи – чимало пасажирів стояли.

На фото – тролейбус №15, де їдуть стоячі пасажири. Таких в салоні було із понад десяток.  

Стоячі пасажири– їдуть.
Стоячі пасажири– їдуть.