На Волині запрацювали ще дві поліцейські станції - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
На Волині запрацювали ще дві поліцейські станції

На місцях правоохоронцям створили комфортні умови для виконання функціональних обов’язків.

Фото volynonline.

На Волині запрацювали ще дві поліцейські станції

Це вже 37 та 38-ма станції на Волині, створені в громадах, які доєдналися до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

Відучора у Колодяжненській та Самарівській територіальних громадах запрацювали поліцейські станції. 

У Колодяжненській територіальній громаді працюватиме поліцейський офіцер Володимир Будков. Правоохоронець обслуговуватиме 19 населений пунктів з загальною кількістю населення – понад 10 тисяч осіб.
Анатолій Пашкевич служитиме у Самарівській громаді, де проживає понад п’ять тисяч осіб.

Вчора вони отримали позашляховики, щоб мати змогу оперативніше реагувати на виклики. В авто є все потрібне – сейф, термопринтер для винесення постанов про адмінправопорушення, а також інструменти, які необхідні не тільки для несення служби, а й для допомоги людям.

Зазначимо, що поліцейські пройшли складний конкурсний відбір та навчання на базі Дніпровського державного університету внутрішніх справ. Протягом майже трьох місяців офіцери громад вивчали спеціальний підготовчий курс, аби бути гідними захисниками своєї громади.

Читайте також: На Волині чоловіка ледь не вбив його гість.

На місцях правоохоронцям створили комфортні умови для виконання функціональних обов’язків, пов’язаних із забезпеченням публічної безпеки й порядку. Вчора вони отримали позашляховики, щоб мати змогу оперативніше реагувати на виклики. В авто є все потрібне – сейф, термопринтер для винесення постанов про адмінправопорушення, а також інструменти, які необхідні не тільки для несення служби, а й для допомоги людям.

До слова, проект «Поліцейський офіцер громади» розпочав працювати на території України з 2019 року. Це новий формат дільничного офіцера поліції, який живе та працює на території своєї громади та знає всі проблемні питання громадян й допомагає у їх вирішенні.

Джерело: Сектор комунікації поліції Волинської області